| Diiiaaa a întrebat:

De cateva zile nu mai pot sa intru pe facebook si nu stiu de ce:(. Atunci cand vreau sa intru pe www.facebook.com imi apare "Oops! Google Chrome could not connect to www.facebook.com" sau "Pagina inexistenta". Va rog helppp!:(
Toate raspunsurile vor primi nota iar cel mai bun funda!:-*

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

1) Verifica daca esti conectata la internet, 2) daca ai conexiune la internet si tot nu merge incearca sa folosesti Mozilla, Opera sau Internet explorer, 3) s-ar putea ca serverul sa aiba vreo problema, ca si mie imi mai apare ''Oops! Google Chrome could not connect to...".

| gabrielasiatat a răspuns:

La o prietena de-a mea tot asa i s-a intamplat dar la ea a fost din cauza ca a dat cerere de prietenie la persoane care nu le cunoaste si cred ca acele persoane i-a dat spam banuim