| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile nu pot intra in partitia D. Imi zice access denied. Ma gandeam ca e vre`un virus, am dat scanare, si tot nu vrea. Dar daca vreau se exemplu sa trimit un fisier pe mess, ma lasa sa intru in D (prin send file). Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| Cricket_3428 a răspuns:

Sau incearca sa downloaadezi Total Commander. Unele partitii virusate acel program ti le valideaza si le poti folosi, dar doar prin acel program, nu le si remedieaza. Sper ca te-am ajutat
Succes,happy

5 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Imi pare rau dar degeaba cauti solutiistraight face, e "bulit" windowsu'. Trebuie formatatstraight face.

| Just Kiddin' a răspuns:

Incearca cu click dreapta si da-i explore.
si mie mi s-a intamplat big grin

| BisUltras a răspuns:

Cand vrei sa intrii da Click dreapta Explore sau open este de la un virus
trebuie sa reformatezi calculatorul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge cu explore sau open

| fefelyna a răspuns:

Ai incercat cu click dreapta pe partitzia d si open?
Daca intra asa poti sa te mai folosestide respectiva partitzie pana lao noua formatare daca nu e musai vorba de o formatare totala a hdd-ului pentru ca daca formatezi doar d-ul exista probabilitate sa ai aceleasi problema! Trebuie musai o repartitzionare totală!