| Morsa123 a întrebat:

De cateva zile pe laptop cand ma conetez la wifi imi merge 2-5 minute si dupa nu mai merge si trebuie sa dau restart dar si atunci tot asa face ( cateodata) am windows 10 si chiar nu stiu ce sa ii fac

3 răspunsuri:
| MerkedesPlacintzikaDouajdamilioane a răspuns:

Hey, fii atenta, intra pe lik-ul de pe router si introdu acolo datele. da refresh o data pentru router. scoate-l din priza si tine-l asa vreo 2 3 minute si dupa baga-l inapoi. reconecteaza-te, fa-ti din nou conexiunea si ar trebui sa mearga. daca nu merge, e o problema de la windows. am acelasi windows ca si tine, i know the feeling

| xSega a răspuns:

Instalează-i cea mai noua versiune de driver wireless

| RAY a răspuns:

Vezi de router