| parecare a întrebat:

De cateva zile, prietenii din lista de messenger imi spun ca pozele de la avatarul meu apar mai sterse si mi s-a intamplat si mie ca la o poza pe care o tin la avatar sa zic mai mult de o saptamana sa imi apara stearsa(ma refer la culori) si nu stiu de ce, si ce as putea sa fac pentru a remedia problema. Dau fundita cui ma poate ajuta cineva :d

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Uite cum faci:
1.Debifezi optiunea,, sign in automacally''
2.Intri in control panel, cauti unde scrie yahoo messenger si dai remove;)
3.Intri aici si descarci mess'ul asta http://en.softonic.com/s/yahoo-messenger-11
Messenger 11 nu are probleme cu avatarul, nici cu statusul, cu nimic si pe langa asta poti vedea toate conversatiile;)
4. Dupa ce l-ai instalat dai restart la pc!
5.Intra in messenger 11 si astepta ca prima data se incarca mai greu...dar dupa aia nu ai nici o problema;)
Deci, nu o sa mai ai nici o problema!

3 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Asta e o chestie de la Yahoo.Si eu am patit la fel.
Nu ai ce sa faci.Doar asteapta sa se remedieze problema de la "creier".

| Jerrry a răspuns:

Nu ai ce sa facibatting eyelashes Asteapta pana se va rezolva problema nu tine de noi ci de " yahoo " chatterbox

| parecare explică:

Si cam cat dureaza pana se remediaza, asa aproximativ?