| crst90 a întrebat:

De cateva zile sunetul la calculator face figuri. daca pornesc o melodie sau un film pe care-l am in calculator se aude fara probleme. daca vrea sa ascult orice pe youtube sau pe orice alt site nu se aude nimic straight face nici macar atunci cand se opreste sau porneste calculatorul nu aud acel sunet. ce poate fii? s-a dus placa de sunet? ieri am reinstalat driverele, luate de pe net si tot asa se aude.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Din păcate..cam e pe moarte placa de sunet.Ca remediu poți achiziționa o alte fi pe pci fie pe usb, iar asta te va costa între 15 și 300 ron, depinde de care vrei.Succes