| steaua4everful a întrebat:

De cateva zile sunt chinuit online de cineva cu un cont fictiv de facebook. Vreau sa stiu daca este vreo modalitate sa aflu cine este in spatele acestui cont. Stiu ca ce cer eu e cam de genul filmelor cu James Bond dar poate stie cineva ceva. Cine vrea sa vorbim in privat are ID marian_mafiotu2338@yahoo.com

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Nu, nu poţi. Poţi să-i dai ignore şi ai rezolvat problema. Poţi, de asemenea, să setezi profilul să nu mai accepte cereri de prietenii de la oricine. Poţi să faci şi profilul invizibil. Poţi alege să poţi posta pe wall-ul tău doar tu. Etc, etc.