| JusTPauL a întrebat:

De cateva zile, telefonul a luat-o razna, se restarta din cand in cand.
Astazi cred ca s-a dus de tot, cand il scot de la incarcat incepe sa se restarteze continu, nu se incarca complet, apare doar logo-ul si face asa pana cand ii conectez incarcatorul, atunci se aprinde.
Am fost la un servis, dar omul era cam grabit, a bagat o baterie noua si incarcatorul si a incercat sa il porneasca, dar nu cred ca a dat el bine ca nu sa pornit si repede a zis ca s-a stricat placa de baza.
Sa fie asa cum zice omul? Eu tot cred ca bateria are ceva.

5 răspunsuri:
| GeorgeMihai a răspuns:

Poti sa ii pui 1000 de baterii si sa te duci la N reparatori de telefoane.telefonu tau e ascultatwinking

| AlexDFY a răspuns:

Cumpara altul, nu e o avere.

Răspuns utilizator avertizat
| JusTPauL explică (pentru GeorgeMihai):

Asa credeam si eu, ascultat in timp ce e oprit.

| GeorgeMihai a răspuns (pentru JusTPauL):

Multi au patit asa.E controlat de la distanta precum un televizor.