Întrebare recomandată | adokdgaok a întrebat:

De catva timp nu mai merge muzica pe youtube, nu stiu de ce dar DOAR pe youtube, boxele sunt pornite, youtube-ul nu e pe mute si la aceleasi setari merg alte site-uri.

Vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| alexandru2002 a răspuns:

Pai da daca zici ca de cat la youtube nu merge inseamna ca e de la setarile de la sunet daca nureusesti instaleaza-ti realtek daca cumva ai sistem audio 5.1 sau combina bagati 2 fire in placa de sunet 5.1 si un fir in cea de placa calculatorului asa mi s-a intamplat si mie si a mers prin inversarea firelor atentie doar firul verde sal bagi in placa calculatorului.

| adokdgaok explică (pentru alexandru2002):

Mersi fain, am instalat noua versiune la Realtek si merge perfect.

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Instaleaza o versiune mai noua de Flash player.

| Adryan1302 a răspuns:

Dai pe semnul acela unde micsorezi sau maresti volumul. Dai Mixer si acolo iti potrivesti sonorul. La youtube si la celelalte

| Annonnymous a răspuns:

Incearca sa instalezi Adobe flash player!