| Pinkvanilla9 a întrebat:

De ce am impresia că nimeni nu mai sta pe Facebook? Adică în newsfeed-ul meu apar maxim 7-10 persoane și când am postat am avut foarte puține like-uri și am rămas un pic surprinsă. Care e cauza sau cum as putea sa apar la newsfeed-ul mai multor persoane?

8 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Likeurile tin de foame, ori ajuta la slabit!?winking tongue EU NU TI-AM VAZUT POSTARILE!

Răspuns utilizator avertizat
| redtrr1 a răspuns:

Facebook ul nu mai e asa popular pentru ca a aparut instagramul, ma rog, nu de acu da intelegi tu, mai multa lume sta pe Instagram decat pe Facebook, Facebook o sa ia calea hi5 si o sa moara incet.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca s-au apucat de munca sau au început sa învețe pentru la toamna și de asta nu mai stau sa îți de-a ție like-uri

| Pinkvanilla9 explică (pentru anonim_4396):

M-am gândit că îi afectează scoala pe ăștia, dar nu numai mie nu îmi dau, nici la alțiilaughing)

| Pinkvanilla9 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Îi cam nasol să muncești sa le faci, sa le editezi, sa o găsești pe cea perfecta plus pregătirile de dinainte și să nu fie apreciată cum te-ai așteptat.Plus că ia timp.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Pinkvanilla9):

Ineditul si naturaletea au unceput sa fie mult mai apreciate decat "editarile".winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Treci pe Instagram, toata lumea s-a mutat acolo