| Pietricel a întrebat:

De ce am ping mare in jocuri? Am fyberlink 300. si loss-uri peste loss-uri. lag pe csgo, lag pe samp, lag peste tot. Ce pot face?
http://imgur.com/a/1lm8Q

7 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Cheamă echipa de suport, spune-le că ai pierderi de pachete și netul merge prost.E problema ori din router, ori de la cabluri, o sa verifice ei, tu in situația asta n-ai ce sa mai faci.

| Pietricel explică (pentru DavidoffUser):

Si de cand cu zapada, inainte mergea fain. Acum nu mai e, ))), si tot nu merge. nu stiu ce sa mai fac. O sa sun ca nu pot sa joc samp pe yellow xD

| DavidoffUser a răspuns (pentru Pietricel):

Atunci clar de la căsuța, are un scurt pe undeva. Tu sa le zici clar, a nins și de atunci merge așa, sa nu fie probleme pe undeva afara, îmi pică, merge foarte greu.Din astea, că uneori ei nu verifica căsuța de pe stâlp și zic ca-i de la cablurile tale.

| NeaMih4i a răspuns:

Posobil din cauza, ca foarte multi stau pe netul tau. Ca tu fara sa iti dai seama, iti recomand schimbarea parolei de la internet

| Pietricel explică (pentru NeaMih4i):

O schimb in fiecare saptamana, nu e nimeni conectat in afara de pcul meu la router.

| NeaMih4i a răspuns (pentru Pietricel):

Ar trebui sa contactezi pe cei de la care ai netul, si sa le spui situatia, ori ai luat un keylogger si nu sti, asa mi s-a intamplat si mie, am luat un keylogger si aveam ping 400 pe cs go, si apoi am reinstalat windowsul si aveam un ping destul de bun

| Pietricel explică (pentru NeaMih4i):

O sa incerc sa reinstalez.