| morosanu55 a întrebat:

De ce am probleme pe Youtube cu vizionarea filmuletelor de 1080p? Merge vreo 20 de sec, se blocheaza, sacadeaza...doar la 720p merge. Am instalat din nou mozilla, drivere placa video, flash player, sters istoric, cookies, defragmentare. N-as instala windows-ul pentru ca stiu ca nu e o problema asa de mare, doar eu sunt incapabil sa-i dau de cap

10 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Pe chrome, opera, Microsoft edge cred ca nu sunt probleme. Asa e si la mine. Cred ca e o problema mozilla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un program de defragmentare.

| morosanu55 explică (pentru anonim_4396):

Am scris mai sus ca l am defragmentat...

| anonim_4396 a răspuns (pentru morosanu55):

Poate doar s-a nimerit sa mearga netul mai slab astazi, e singura explicatie.

| morosanu55 explică (pentru anonim_4396):

De 2 saptamani...

| NLS a răspuns (pentru morosanu55):

Încearcă si cu Chrome sau Opera.

| cosmin1324 a răspuns:

Ce viteza de net ai?

| morosanu55 explică:

Am spatiu liber 80%, CPU valori mici, se misca bine intre site uri. Am 6gb ram, Nvidia geforce 730, windows-ul nu mi-a dat nici o eroare pana acum.

| Raressssss222233337777 a răspuns:

Probabil nu ai un calculator destul de perfomant si nu poate sa ruleze 1080p. La fel patesc si eu daca incerc sa ma uit la un video 4k in conditile in care PC-ul meu duce maximum 1080p.

| RobertCF a răspuns:

Probabil nu iti merge netul prea bine.