| Domenico a întrebat:

De ce ami merg canalele depe tv cum ar fi programu3 si dupa programu 11

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca te referi ca sare de la pozitia 3 la pozitia 11, e posibil ca posturile tv de la 4 la 10 sa fie omise din setarile televizorunui. Cauta in meniu, sa vezi cum le poti face vizibile din nou.

| Domenico explică (pentru dannyel86):

Eu am un Panasonic smart si nu merg canalele cum ar fi 4 31 etc si sunt DVB t

| Domenico explică (pentru dannyel86):

Nu chiar asa

| dannyel86 a răspuns (pentru Domenico):

Unele canale sunt introduse automat in lista de programe. Daca nu ai platit pentru ele, cel mai probabil sunt codate. Du-te la pozitia 4 si incearca sa dai o cautare manuala a posturilor tv. Poate asa ii vei aloca un canal tv dorit.