| GreenSky a întrebat:

De ce aplicatie ati avea nevoie si v-ar fi utila, una care inca nu exista?

Răspuns Câştigător
| AjutaPeTPU a răspuns:

O aplicatie care sa ne arate pe fiecare zi cate un sir de curiozitati, unele de cultura generala. Asta ar ajuta mult

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

O aplicatie care sa blocheze apelurile si mesajele nedorite ar fi utila. Stiu ca mai sunt astfel de aplicatii dar eu nu gasesc sa le descarc.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru William):

Mod avion se numeste.

| William a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Ala blocheaza toate apelurile. Am avut o aplicatie care bloca doar anumite numere. Cand ma suna un numar pe care il blocasem ii inchidea imediat iar mesajele de la acel numar nu apareau la mesaje ci intr-o sectiune speciala a aplicatiei.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru William):

Poti sa blochezi orice numar vrei daca ai smartphonelaughing

| MskDesign a răspuns:

Sa inteleg ca zici de aplicatie android?!
Eu sunt din afara tari si as fi fericit daca in play store as gasi aplicatie pentru tpu.ro. Asa mai pierd si eu timpul in pauza de masalaughing

| CinevaNou a răspuns:

Una care sa-mi faca temele.