| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand bag iphone-ul prin cablu de date la pc, itunes nu mi-l detecteaza? Precizez ca iphone-ul este blocat in recovery mode cerandu-mi sa il conectez la itunes, dar cand il bag la pc itunes ar trebui sa mi-l detecteze ca este in recovery iar apoi sa incep procesul de schimbare soft. Am incercat prin diferite metode sa il bag in DFU mode, fara succes. Nu as vrea sa dau 50 lei la service pentru resoftare cand pot face usor asta si pe pc-ul meu, dar vad aceasta problema cum ca nu este detectat de itunes. Rezolvare? FUNDA + VOT

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Trebuie hard reset la iphone. Cauta asta pe internet numai ca iti pierzi toate datele care nu le-ai stocat in cloud de pe el.