| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand folosesc Mozilla imi apare eroarea,, windows display driver stopped responding" si sunt nevoita sa restartez calculatorul? Am mai folosit o data Mozilla si la fel am patit.Cu Google Chrome merge totul bine, insa as vrea sa folosesc Mozilla.Cum sa scap de aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Descarcă versiune portabilă de pe http://portableapps.com/apps şi s-ar putea să meargă mai bine plus că e portabil şi îl poţi copia şi pe un stk USb şi rula în orice PC vrei că nu trebuie instalat doar dezarhivat conţinutul fişierului paf într-un loc accesibil ţie sau în C:Programs(%C:/Programs Files%). Succes şi să îmi zici dacă a mers.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Mesajul respectiv se referă la driver-ul de imagine că nu îl suportă. Încearcă versiunea portabilă poate ai şanse mai mari(vezi primul mesaj al meu)

| Ea12345 a răspuns:

Acum folosesc Exporer 8 si chiar merge foarte bine.Nu mai iau Mozillatongue

| Ea12345 a răspuns:

@lupulsinguratic, mersi mult.Acum am si Mozilla si Explorerbig grin

| Mony a răspuns:

Pai poate sistemul PC-ului nu accepta mozilla sau nu recunoaste programul si nul accepta...pai nu stiu stiu exact ce sa faci da ai putea folosi opera(i super bun si merge rapid) sau google chrome.