| ClaudiuAdrian23 a întrebat:

De ce atunci cand instalez windowsul imi da urmatoarea eroare. 'Windows installer nu poate fi gasit sau incarcat' ' Te rugam updateaza calculatorul tau... etc'. Ce trebuie sa fac? Va rog frumos, dau funda.

2 răspunsuri:
| Eu6798 a răspuns:

Scrie pe google exact eroarea pe care o ai si ai sa gasesti niste solutii.

| DeyCj a răspuns:

Ce sistem ai și ce Windows vrei să instalezi pe el? Contează foarte mult compatibilitatea reală hardware, nu prostiile scrise de Microsoft.