| IovanIulian a întrebat:

De ce atunci cand intru pe diferite pagini, cand dau click pe ceva mi se deschide alta pagina cu tot felul de reclame si prostii? folosesc google chrome! ce as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Adblock Plus te scapa de reclame. Intra pe pagina oficiala si browser-ul va fi automat recunoscut si se va instala versiunea compatibila.
https://adblockplus.org/

8 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Folosesti Adblock? Daca nu, foloseste-l. E extensie la Chrome.

| Alexandra567 a răspuns:

Ar putea fi un virus.
Am patit si eu asa ceva si dupa ce am reinstalat windows-ul a mers bine!
sper ca te-am ajutat! succes!

| IovanIulian explică (pentru Alexandra567):

Am antivirus Eset...

| K0sti a răspuns (pentru IovanIulian):

Adica ai o gluma, ala nu e antivirus!

| dianasss21 a răspuns (pentru K0sti):

E destul de bun esetu, eu sunt multumita de cum isi face treaba, ce prostii vorbesti?

| K0sti a răspuns (pentru dianasss21):

Foarte bun, m-am saturat de cate calculatoare full de virusi am reparat, cu prostia de NOD pe ele! Ca si Avast, Avira, etc!
Vorbesc din experienta, nu prostii ca voi! Dupa 21 de ani de service IT, cred ca stiu ce vorbesc!

| dianasss21 a răspuns (pentru K0sti):

Atunci zi tu un antivirus care si face treaba

| K0sti a răspuns (pentru dianasss21):

Kaspersky sau Bitdefender, altceva nu exista!