| Ciugudean_Robert_1974 a întrebat:

De ce cabd blochez telefonul...ecranul mi se face verde...am s7 edge si ny inteleg ce ar putea avea

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Defecţiune hardware! Garanţie mai ai?

| Ciugudean_Robert_1974 explică (pentru mudokins78):

Daca nu am garantie...ce e de facut?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Daca iti face asa https://www.youtube.com/watch?v=D6XVv6aRCCU inseamna ca este o defectiune din fabrica, schimba-l daca ai garantie.

| Ralukafay a răspuns:

Nu face ecranul,face display.ul,la fel facea si al meu si avea scurt-circuit. Daca l-ai scapat pe jos de mai multe ori,l-ai trantit,l-ai busit, ti-a scapat in apa, a intrat apa in telefon, etc.E distrus telefonul, dar poate nu e cum spun eu si poate se poate repara sau poate nu e ceva grav.