| JusTPauL a întrebat:

De ce când ascult muzică pe youtube canta în reluare?

2 răspunsuri:
| Lavinia7386 a răspuns:

Si mie mii se intampla la fel daca am deschis si altceva in afara de youtube, de exemplu facebook

| JusTPauL explică (pentru Lavinia7386):

Eu aveam doar mozilla deschisa si imi facea asa zici ca cine stie ce lucruri grele i-am dat sa faca.
La tine ar putea fi de la mozilla daca folosesti, deschide mozilla vezi in bara de sus- Unelte - suplimente si vezi acolo la extensii sau module, daca ai chestii care nu-ti trebuie, stergele, poate o sa-ti mearga.