| andraszbacidãcucracii a întrebat:

De ce când cineva intra pe profilul meu de Instagram, care e privat și nu ma urmărește arata sus în colt 0 postări chiar dacă am 3? Eu când intru pe un profil privat scrie numărul de postari chiar dacă nu le pot vedea... Oare cum pot remedia situația?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate există o setare la contul de Instagram ca să ascundă şi numărul de postări.
Din câte îmi dau seama eşti nouă şi nu prea eşti familiarizată cu Instagramul.
Îţi recomand să cauţi mai atent în meniul Setări cont.