| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand dau cerere de prietene cuiva cand ma uit pe profilul ei/lui mai pot sa ii dau doar mesaj? Casuta care apesi pe ea sa ii dai cerere nemaiexistand...

2 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

Ca si-a setat ca strainii sa nu ii poata da cerere de prietenie. Poti sa alegi sa nu mai primesti cereri de prietenie deloc sau sa primesti doar de la prietenii prietenilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o setare prin care nu poti primi cereri daca nu- urmaresti activitatea sau nu ii poti trimite mesaj daca nu o/il ai prietenii.