| andrei2929 a întrebat:

De ce cand deschid PC-ul se vede doar sageata si ecranul negru

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Incearca varianta asta: cand se deschide, apasa repede pe DEL si intra in BIOS, acolo cauta optiunea Set default settings (sau ceva de genul) si salveaza. daca nu merge, nu ai din pacate alta varianta decat sa-ti reinstalezi windowsul. Nu te teme, du-te la o firma si iti salveaza ei si datele.
Asta daca nu te pricepi tuwinking

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

PS:
Mai incearca un cd cu windows bootabil si un repair sa vezi daca mai misca ceva

| andrei2929 explică (pentru stlucian):

Si am uitat sa mai zic ca mai am acces la Ctrl+Alt+Delete

| andrei2929 explică (pentru stlucian):

Si am uitat zic ca am acces doar la ctrl+alt+delete

| stlucian a răspuns (pentru andrei2929):

Intra in bios si vezi in safe mode cum se comporta.

| stlucian a răspuns (pentru andrei2929):

E OK?

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Mai fa un " Back up" cu asta e bun:
http://videotutorial.ro/......-tutorial/

jos si video :-bd

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Multumesc pentru apreciere.

| Vasu27 a răspuns (pentru andrei2929):

Pai daca ai acces la Ctrl+Alt+Delete se mai poate face ceva, \
File-new task-cauta in folderul Windows aplicatia explorer si trebuie sa mearga, daca nu merge asa, Win tau sa fie cam dus.happy
REINSTALARE! YEE