| SK8TpunK a întrebat:

De ce cand filmez un video cu fraps si randez cu Movie Maker iar apoi il incarc pe Youtube imi apar acele dungi negre deasupra si pe lateral(mai ales pe fullscreen)? uitati aici filmarea : http://www.youtube.com/watch?v=rQQeANAwJoo&feature=youtu .be.Va rog mulllt ajutor urgent! FUNDA!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru ca rezolutia video-ului nu este la maxim!
Ca sa apara pe tot ecranul ai nevoie de rezolutia asta : 1280 x 720!
Si apropo, e o tampenie sa comentezi in timpul jocului! Nimeni nu e curios sa auda ce palavragesti tu acolo...
Deci in viitor sa nu mai incluzi vocea ta, ar fi mult mai COOL! Bafta!

| SK8TpunK explică (pentru lpavel):

***** ******* ******* ******