| Idontcare69 a întrebat:

De ce cand introduc mouse-ul in laptop, nu merge si imi apare un mesaj gen "USB Device Not Recognized "? Ajutati-ma, cum sa fac sa imi mearga mouse-ul? Am mare nevoie de el sad.

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Poate nu este compatibil cu windowsul tau, ce windows ai si vezi ce scrie pe cutie, cu ce windowsuri e compatibil?

| Idontcare69 explică (pentru RobertMoon):

Am Windows 7. Cand l-am cumparat de la Altex nu scria nimic de genul pe cutie. E de la firma "Hama".

| K0sti a răspuns (pentru Idontcare69):

Facatura de mouse! Cumparati numai porcarii de 2 lei! Poate fi cablul intrerupt sau poate fi o problema de windows, registri, drivere usb, etc...