| FlorinPopescu1995 a întrebat:

De ce cand intru in my computer nu imi arata o partitie? de ex pe programul easeus partition master imi arata partitia dar nu e notata cu big grin sau asa e notata *: care ma rezolva ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Rezolvarea e simpla. Intra in Disk Management, dai click dreapta pe partitia care nu are litera (daca ai Windows 7, o sa mai ai o partitie de 100mb, care nu necesita litera) si alegi optiunea Change Drive Letter and Paths...