| Bikerul a întrebat:

De ce cand las mana pe partea stanga a laptopului se inchide? Gen dupa ce scriu la laptop las mana in repaus pe tastatura si se inchide(daca las mana pe partea stanga a laptopului). Precizez ca mi se intampla cand mufa incarcatorului nu este introdusa in laptop.

6 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Aoleo cineva i-o făcut vrăji!

Mergi fuguța cu el la vrăjitoarea Depanarea ca sa refacă legăturile la baterie.

| Bikerul explică (pentru missfatadelatara):

Deci legaturile de la baterie e problema?

| Sarcopt a răspuns:

Probabil ai un contact imperfect care duce la baterie.

| missfatadelatara a răspuns (pentru Bikerul):

Un circuit din interior.

| VasileMarian2309856 a răspuns:

Nu mai lasa mana pe partea stanga atunci

| Bikerul explică (pentru VasileMarian2309856):

Sa sti ca fix asta am sa fac.In loc sa il repar am sa am grija tot timpul sa nu las mana pe partea stanga.Geniule!