| stangaionut a întrebat:

De ce cand ma uit la un video pe youtube imi apare jos la comentarii

Comments currently unavailable. funda

Răspuns Câştigător
| Bogdybgd a răspuns:

Salut! Uite cum e,serverul celor de la youtube îsi face un fel de refresh,deoarece,din cauza comentariilor care se pun intru-un interval destul de scurt de timp,ele cad, oarecum.dar o sa se rezolve cat de rapid, pace!happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comentariile pe youtube sunt temporar suspendate pentru toti utilizatorii!

| alex97ro a răspuns:

Inseamna ca cel care a postat acel clip.a dat unvailable la commuri. Poate omu nu a vrut sa aiba commentariwinking Bafta

| AiMZeR a răspuns:

Ca nu esti logat pe el...