| Regedesubmunte a întrebat:

De ce când resetez tableta mi se șterg aplicațiile de pe cardul sd?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cardul se scoate inainte de a reseta tableta.

| Regedesubmunte explică (pentru darrio2007):

Am dat restart, adică de pe tabletă nu sa șters nimic și pe card încă memoria e ocupată dar doar nu apare, nu citește!

| TronHD a răspuns:

Pentru ca trebuie sa fscoti cardul inainte de a da reset

| Sebastian67 a răspuns:

Păi,daca iti muți aplicatiile gen Facebook, jocuri, o parte din acele aplicatii ramane in memoria telefonului, nu mult, Cand dai reformatoare la tabletă acele aplicatii raman in cardul sd dar nu le mai citeste tableta, sper ca te-am ajutat!

| Regedesubmunte explică (pentru Sebastian67):

Și cum ași putea să fac să le citească din nou?

| Sebastian67 a răspuns (pentru Regedesubmunte):

Nu poti, nu ai cum