| GulDan a întrebat:

De ce cand sting pc-u se aprinde la loc dupa cateva secunde?

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Treaba asta ti-a facut-o mereu de cand ai avut pc. sau nu? daca nu atunci faza este de la sistemu de operare incerca reinstalarea lui.

| Wehrmacht a răspuns:

Cred ca are probleme cu alimentarea.Nu ma refer neaparat la sursa, ci la faptul ca trebuie sa primeasca curent doar cand apesi pe buton, dar el primeste si cand nu apesi. Poate sa fie de la placa de baza.

| Cedry2k8 a răspuns:

Problema asta o am la laptop...
Dar nu mereu se aprinde la loc...

| Szabo_Alecsandra_1995 a răspuns:

Deoarece tu apesi pe Stand by nu pe Turn off

| GulDan explică (pentru Szabo_Alecsandra_1995):

Pai de unde pana undethinking fa-ma sa intelegbig grin

| Szabo_Alecsandra_1995 a răspuns (pentru GulDan):

Cand apesi ca sa inchizi calculatorul apasa pe butonul turn off nu pe stand by.