| Vladutz01 a întrebat:

De ce cand trimit un mail si vreau sa atasez o poza se incarca acolo si dupa accea arata eroare la incarcarea aclei poze de ce? Funda cine rezolva problema...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa bagi mai multe poze in email da click pe Applications apoi pe Attach Large File si poti baga 2GB de poze sau fisiere in email.
Despre ce poza vorbesti?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce scrie in eroare? Ce browser folosesti? Ce dimensiune in MB are poza? Poti face si un print screen cu eroarea!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Vladutz01 explică (pentru neluL):

Internet explorar am vazut ca scrie 25mb poti incarcca si eu am bagat mai multe fotografii sa trimit si cred ca de aia cum ai facut sa bagi aceea poza in browser?

| Vladutz01 explică (pentru neluL):

Cum mi-ai aratat tu poza aceea in site http://i.imgur.com/N3Prx.jpg

| neluL a răspuns (pentru Vladutz01):

Am facut print screen!
CUM FACI UN PRINT SCREEN? Te duci la pagina respectiva si apesi tasta PrtScr sau Print sau End (dreapta sus)apoi deschizi Paint si dai ''Lipire''(sau Ctrl + V ) ->o sa-ti apara pagina acolo->dupa care o salvezi in format jpg sau png. Daca ai windows 7 mai ai si varianta unui mic program care il ai deja preinstalat ->SNIPPINGTOOL (il cauti in START). Acum pentru a obtine si un link pentru pagina respectiva incarci acea poza aici http://imgur.com/ si dupa incarcare iti va rezulta cateva linkuri (tu il copiezi pe al doilea din stanga sus -> Direct Link (email & IM)) si il postezi unde vrei tu (daca vrei sa arati poza cuiva ii trimiti acel link)
Bafta!

| neluL a răspuns (pentru Vladutz01):

Ca sa bagi mai multe poze in email da click pe Applications apoi pe Attach Large File si poti baga 2GB de poze sau fisiere in email.
Despre ce poza vorbesti?