| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand vreau sa dau la maxim volumul la receiver telekom mi se vede pe tv dungi albe verticale

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fiindca e o petarda ieftina care nu e facuta sa mearga la maxim. Interferente electro-magnetice. Ai televizor cu tub catodic cumva, sau LCD/plasma?

| maradona10 a răspuns (pentru KodrutZ):

Da ii unul vechi cu tub. si cand la maxim se vede dungi albe verticale pe ecran.

| KodrutZ a răspuns:

Deci cum ziceam... ce om sanatos la cap da chestiile la maxim? Maximul ala e asa, orientativ. La maxim fara probleme merg doar sculele profi.