| Valyasdfg a întrebat:

De ce cand vreau sa fac o poza cu blitzul activat se inchide telefonul de tot, si cand il deschid inapoi, zice baterie descarcata....chiar asa de puternica e lanterna aia incat sa descarce telefonul? Daca fac poza fara blitz n-am treaba

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă bateria e super folosita...

| Uvox a răspuns:

Daca blitz-ul tau este farul de la Constanța, da este normal daca nu, nu e normal.
Consuma dar nici chiar atat de mult.
happy

| Illuminati2016 a răspuns:

Sigur iti este incarcat telefonul cat trebuie?

| Illuminati2016 a răspuns:

Cum sa consume atat un amarata de dioda LED

| Valyasdfg explică:

Am rezolvat se pare că pe la 15, 20 la sută face figuri, e încărcat și nu-i nici o problemă cu el

| EuMondialu1989 a răspuns:

Ce telefon ai?

| Valyasdfg explică (pentru EuMondialu1989):

Galaxy j5, am si un s8 dar ala nu imi face figuri