| most2315 a întrebat:

De ce cand vreau sa vizionez un videoclip si dau in ecran mare imi merge in reluare plssssssssssssss ajutati-ma dau funda!

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Dar pe ce il vezi, ce internet ai? Poate ca ai viteza prea mica.

| 4ndr33y a răspuns:

Cauta pe google K-lite codec pack si instaleaza versiunea standard, ar trebui sa-ti rezolve problema

| most2315 explică (pentru 4ndr33y):

Nu merge! plss ajutati-macrying(((((((((((((((

| ferry2323 a răspuns:

Daca ne spui si de cat ai placa video poate iti dam un raspuns mai bun. Daca nu ai instalat driverul la placa video te rugam sa o faci cat mai urgent.

| most2315 explică (pentru ferry2323):

Am instalat druverul si placa mea e de 256mb