| anonim_4396 a întrebat:

De ce cei de la yahoo messenger blocheaza id-urile de messenger?
Am un id de mess mi s-a blocat azi, am intrat pe la ora 12 pe el, la ora 13 am iesit de pe el. acum la ora 15:30 cand sa intru pe el parola incorecta, am dat sa resetez parola online dar nu merge, zice sa contactez departamentul yahoo. Am adresa de email alternativa adaugata la cont, dar nu merge sa recuperez deloc parola. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| biP1CS a răspuns:

Ai descarcat un program care ave keylongeru

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru biP1CS):

Eu nu descarc programe care nu stiu ce fac ele. nu dau click pe orice link primit!

| biP1CS a răspuns:

Ai descarcat un program care iti trebuia sau un joc si ai luat keylongeru

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru biP1CS):

Nu, n-am jocuri in pc, nu desc programe aiurea