| LanguageMaster a întrebat:

De ce consola Xbox Series X nu prea se găsește pentru precomandă la noi în România?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Probabil pentru ca romanii sunt cunoscuti in marea lor parte ca fiind saraci si de aceea aici lucrurile relativ scumpe ajung mai greu.
Eu nu as generaliza totusi cum fac strainii nu de alta dar la noi in tara se invart bani grei deoarece...numarul 1 pe europa la prostituie, deci fraierii din afara ne desconsidera se duc la "nespalatele" noastre si ne cresc noua cota de imbogatiti care nu fac nimic...de asta tot romanul pescar are masina SH scumpa si isi permite un xbox X de asta, pe care si eu mi-l permit fara sa fiu pescar sau sa ma vand laughing