| berlin a întrebat:

De ce credeti ca mi se restarteaza hard diskul trebuie schimbat windowsu sau ce?

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ce face ma? se restarteaza had diskul? :)) poate windowsul ca HDD-ul nu se restarteaza niciodata.

ti se restarteaza in continuu? verifica temperatura si vezi daca se invarte ventilatorul la spatele unitatii, de asemenea e bine sa-ti reinstalezi si windowsul. Chiar si daca ventilatorul se invarte, s-ar putea sa ai probleme cu sursa, fa un test de baduri cu programul asta pentru hard disk:
http://www.hdtune.com/download.html

| NoNameGee a răspuns:

Incearca sa intri in control panel sa stergi cate ceva ce nu iti trebuie daca in continuare se restarteaza atunci trebuie sa iti reinstalezi windows