| ticu_1478 a întrebat:

De ce credeti ca nu mai primeste curent de la sursa dvd-rw?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Te-ai uitat la calblurile de alimentare? Ar fi o problema, alta problema ar fi sursa in sine sau dvd-rw. Ia dvd-ul si incearcal la alta unitate daca functioneaza ai eliminat o eventuala problema.Alte cauze nu prea pot fi.Sursa, cablurile sau insusi dvd-rw.Bafta!

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Schimba cablul de alimentare. Trebuie sa ai mai multe care pleaca din sursa si nu toate sunt folosite.

Daca nu-ti merge cu niciunul dintre cablurile nefolosite atunci ai o problema cu dvd-rw