| anonim_4396 a întrebat:

De ce cu ultimul driver de la amd Crimson temperatura placii mele video in idle este cu 10-15 grade C mai mare decat la driver-ul anterior Catalyst care nu imi trecea de 28 grade C in idle?
O rezolvare cumva?
Este vorba de un r7 240 1gb ddr5 @128 bit

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Deoarece ultimul driver are numai probleme, de la instabilitate pana la cooler incetinit. Nu mai fa update daca nu citesti known bugs happy. Ramai pe un driver care s-a lamsat pana in data de octombrie 2015winking