| Tacidrecu a întrebat:

De ce dacă dau multe follow-uri pe Instagram sau nu mai urmăresc, sau ceva de genu’ îmi zice că această acțiune e restricționată și nu mai pot face nimic, cum pot să scap de chestia asta?

Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

Ca și societatea, și instagramul, sau orice reţea de socializare are regulile ei. Dacă ar lăsa pe fiecare să dea spam de follow și să pună poze într-una s-ar suprasolicita aplicaţia și nu ar mai funcţiona, să nu uităm că fiecare aplicaţie de socializare a picat măcar o dată. După ce ai început cu spamul trebuie să aștepţi o perioadă să poţi da follow, etc, din nou.

1 răspuns:
| Zorn a răspuns:

Nu poti sa scapi, pentru ca asta e modalitatea Instagramului de a evita SPAM-ul. Asteapta cateva ore/zile ca sa mai poti da follow.