| Robert160 a întrebat:

De ce dacă descarc o melodie ea rămâne în memoria browserului la descărcări și nu o poate detecta mp3 player-ul? Nu o pot asculta în player

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa muti melodia din descarcari in audio sau sound, foloseste myfiles, total commander, etc.
apoi incearca sa pornesti melodia direct de acolo

daca nu e in descarcari atunci ai o aplicatie IMBECILA care "te ajuta" curatand telefonul de ceea ce ai in descarcari, ca sa vezi doamne salveze spatiu... incearca sa o muti imediat dupa ce ai descarcat-o

| Ale5184 a răspuns:

Ce telefon ai?

| Robert160 explică (pentru Ale5184):

Nokia TA-1057 Android