| Myr3ll1994 a întrebat:

De ce daca schimb pe youtube rezolutia de pa 360 in 720 sau 1280 imi sacadeaza? doar de 480 merge bine

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca :
-poate ai calculatorul solicitat si cand dai hd nu mai poate sa duca informatia!
-se poate sa fie si de la virusi.de la hard ...chair si de la net!
si eu problema asta uneori...

| CluTcheR a răspuns:

Sunt mai multi factori care influenteaza rularea corecta si fluenta a videoclipurilor HD 720p sau mai ales 1080p :
-conexiunea de internet
-Browserul folosit
-Flash Playerul
-configuratia PCului (procesor, placa grafica, ram, etc)

| raulfeel a răspuns:

Poate ai placa video mai slaba sau poate conexiunea la internet nu este asa buna