| ddumitrescu a întrebat:

De ce dispozitivul meu, JUNSUN A930 10in 4G WiFi Android Car Rearview DVR Camera ADAS GPS Dash Cam, nu functioneaza cu cartela GSM9nu are date mobile)?

2 răspunsuri:
| ALEXXXL19 a răspuns:

Ai introdus datele pentru a accesa internetul. Poate nu e compatibil

| ddumitrescu explică (pentru ALEXXXL19):

Posibil.E ceva interesant:cu un SIM Orange mai vechi(nu avea marimile preformate-a trebuit sa le ajustez cu 'cutterul'merge fara probleme; cu unul nou, indiferent de retea, nu are decat semnal de telefon-am 2 astfel de dispozitive.

Multumesc,