| anonim_4396 a întrebat:

De ce doua telefoane (acelasi model A5) fac poze diferite? Adica unul face poze mult mai clare decat atul.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu ai impresia ca exista ceva indentic? nici doi atomi nu sunt indentici deci au acelasi structura, mereu exista o mica deosebire chiar si daca sunt acelasi model, produsele se fac pe banda larga tu crezi ca se testeaza fiecare produs? daca sar testa nu ar fi produse noi defecte

| Violleta2022 a răspuns:

Daca cureti suprafata telefonului aoclo unde ai camera, ies la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu au aceleasi setari.

| DrowRanger a răspuns:

Poate unul din ele nu este original. Totul este posibil.

| anonim_4396 explică (pentru DrowRanger):

Ambele sunt originale. Cineva mi-a zis ca ar putea fi si din cauza foliei, dar nu prea cred.