| nukemdfkz a întrebat:

De ce este mai ieftin cu 500-1000 lei iPhone 11 pro max sau Samsung s20+ pe unele siteuri de pe compari.ro? E țeapă sau chiar așa mic e prețul? E aceeași variantă de Europa?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Concret, dă-ne linkurile

| Wr3nch a răspuns:

E mai ieftin pentru ca fiecare magazin pune ce adaos vrea. Sunt si sanse sa aiba furnizori care il aduc mai ieftin, si atunci si ei reduc pretul,

| oz_1736 a răspuns:

Diferente de materiale folosite. Metal, carbon, plastic. Difera sticla din compozitia diplay-ului sau a camerei foto. Etc