| anonim_4396 a întrebat:

De ce fumul de țigări se duce mereu doar spre cel ce nu fumează!?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nefumatorii stau in directia fumului pentru a avea un pretext ca le "deranjeaza" fumul tigarii. big grin
Curios este, ca tot ei nu scot un cuvant, ca le-ar deranja gazele (fumul) de esapament a masinilor, mult mai deasa si mai toxica! tongue

| RxTx a răspuns (pentru Bula):

Nu este adevărat jur ca eu mă mut in alt loc când sunt mai mulți oameni si fumul vine după mine.
Nu am pretexte ca eu tac si nu comentez ca oricum nu am ce sa fac
Doar nu oi strica eu petrecerea
Ca sa ce
Sa ii fac sa se simtă jigniți
Si pana urma o sa fie atenți 5 secunde si in secunda 6 nu le mai pasă

| Bula a răspuns (pentru RxTx):

Fumul merge unde-l duce vantul.
La fel si gazee de esapament (dar sunt mult mai dese si rele ca de tigara).
Restul sunt doar pretexte de aparenta.

| gabicoo a răspuns:

O fi posedat. laughing

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Nu degeaba i se zice iarba dracului.

| Nirvanaaa a răspuns:

De ce ti-e frica nu scapi laughing. Sau ca sa adaptam la situatie: ce nu iti face placere, nu iti da pace.

| SuperCoolDude a răspuns:

Ca să te apuci și tu.
Fundă?

Răspuns utilizator avertizat
| MyNameisEduard a răspuns:

Chiar aș vrea să știu, mereu pățesc asta(sunt nefumător).