| Foxglove13 a întrebat:

De ce imi apare de fiecare data cand dau click pe un link sau pe spatiul unde se scrie, imi apare intr-alta pagina noua, o pagina cu reclame sau speed-test straight face.E vreo setare din chrome sau?
Merci!

Răspuns Câştigător
| Rares5 a răspuns:

Daca folosesti google chrome instaleaza extensia adblock pro daca folosesti alt ceva trebuie sa ai ceva de genu, pro sau plus, trebuie sa ai un calculator decent sa nu ai probleme, un Intel cu 2 nuclee si 2 gb ram, pe configuratii mai slabe am observat ca navigarea are lag si 2 sa nu cumva sa ai tot felul de extensii instalate sau programe ''fantoma'', reclame ori cum apar nu e din cauza ca ai virusi dar cu adblock o sa-ti apara putine sau deloc

2 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Uita-te in setarile de la chrome. sterge toate extensiile inutile, modifica pagina de start in https://www.google.ro/ si pagina de tab nou tot la fel.

| ProAdY a răspuns:

Salut Poate e de la internet. Reinstaleazal si intra din nou si spune-ne daca asa merge. Bafta laughing)