| anonim_4396 a întrebat:

De ce îmi apare facebook-ul aşa când intru pe el: http://imgur.com/c6ydTNH
Cum pot rezolva problema?

11 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ai probleme cu conexiunea la internet.
Verifică mufe, cabluri, eventual scoate alimentarea la router/switch și încearcă după reconectare.

| RareşTPUro a răspuns:

Din cauza cache-urilor. Reseteaza browserul din fabricatie.

| Danzell a răspuns:

N-are nici o treaba cu internetul. sau ip sau pana mea. cel mai sigur ai schimbat page style-ul. intra in View, pagestyle si selecteaza basic page style

| OnuOnulică a răspuns (pentru Danzell):

Cum adică intru în View? unde se află?

| Danzell a răspuns (pentru OnuOnulică):

Ce browser folosesti?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Danzell):

Acum folosesc Firefox...dar până acum am avut Opera.

| Danzell a răspuns (pentru OnuOnulică):

In firefox > ai in coltul de sus stanga meniul. File, Edit, View, History...etc
intri mai intai pe pagina facebook-ului, intri in view:
>View> Page Style > Basic Page Style (apasa-l chiar daca e marcat sau nu)

| drogh a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta numai ca si-a revenit de la sine printr-un F5. Alteori, am schimbat browserul.

| RaduTN a răspuns:

Schimba browserul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cmd : ipconfig /flushdns
Mai sterge din history, cache.Am mai patit asa din cauza ca antivirusul recunostea adresa de ip a serverului ca fiind una listata pe malware ip's.

| Deyuta_Andreyuta_1996 a răspuns:

Deoarece ai prea multe pe telefon sau ca ai intrat pe site de facebook nu pe aplicatie