| JusTPauL a întrebat:

De ce imi arata alt ip cand caut in google adresa mea ip?
Se poate schimba ip-ul?
La tara scrie: United States..Nici aici nu arata bine pe nici un site.

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

IP-ul este dinamic si se schimba, oricum pare ciudat ca tu zici ca iti apare IP de la USA, folosesti cumva vreun proxy? uite mai multe detalii despre IP-ul tau aici http://www.iplocation.net/

| JusTPauL explică (pentru al3xander):

Am ip fix, 4 luni aveam acelasi ip, de 2 luni am altul si la tara arata United States, faza tare e ca pe site-ul care mi l-ai dat tu arata bine si tara si regiune dar ip-ul e tot asta nou.

| TheEyes a răspuns:

Da se poate schimba ip-ul, daca ai ip rotabil. Daca nu ai ip rotabil nu are cum sa ti se schimbe ip-ul.

| JusTPauL explică (pentru TheEyes):

Nu am ip rotabil.