| heLpFormExXx a întrebat:

De ce imi da eroare la jumatatea instalari messengerul imi apare asa : "CtongueROGRA~1\Yahoo\Messenger\YahooMessenger.exe "

This application has failed to start because the application configuration is incorect. Reinstaling the application may fix this problem. poti sa imi raspunzi sa ma ajuti ca nu stiu ce sa mai fac am mai reinstalat odata messenger-ul dar degeaba tot la fel te rog frumos ajuta-ma daca stii. Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Daca totusi s-a instalat gresit, incearca sa-l dezinstalezi cu programul asta, care nu e gratis dar e bun pentru ce-ti trebuie:
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/Your-Uninstaller.shtml
-Daca nu s-a instalat, sau s-a instalat partial, cauta-l peste tot si sterge-l.
Restart.
- Curata registrii cu programul asta gratis:
http://www.amltools.com/
("scan", termina "fixall"
disk cleaner - start - delete selected)
Restart.
Nu mai instala messenger-ul online, ca nu intotdeauna reuseste, decarca-l de aici si instaleaza-l:
http://www.messengeroo.com/......installer/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca in functie de varianta pe care o ai la windows. daca ai 7 ori de 32 ori de 64 bits

| DjAbstraktw a răspuns:

Depinde de windwos unele are ve rsiunea lui mai ales windwos 7, windwos 8 si windwos 2000.
Cauta instalarea pentru windwos care il ai ca si mie imi dadea eroarea cand aveam windwos 7 si imi trebuia o alta versiune de mess. Funda laughing