| Cristian_Noata_1995 a întrebat:

De ce imi da eroarea?
an error occurred while processing your request. reference #97

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ar trebui sa ghicim unde iti da eroare? nu de alta dar momentan nu imi merge globul de cristal

| Cristian_Noata_1995 explică (pentru suntserios):

Da te aplaud m-ai ajutat foarte mult
nu mai poti ce m-ai ajutat

| suntserios a răspuns (pentru Cristian_Noata_1995):

La ce dracu sa te ajutam? tu ti ai citit macar intrebarea? e ca si cum te as intreba eu

"De ce mi s-a stricat masina?"

Nu gandesti nici cat puricele cand intrebari ceva si apoi te revoltati ca lumea nu iti intelege prostia? Esti pe bune?

| Cristian_Noata_1995 explică (pentru suntserios):

Cine vorbea

| suntserios a răspuns (pentru Cristian_Noata_1995):

Copile, mai citeste odata ce ai scris si poate realizezi si tu in final ca nu stii ce vrei